Посібник користувача Поширені питання

Plinsh - радіо-сервіс для хорека та ритейлу

ЗРУЧНИЙ КОНСТРУКТОР РАДІОСТАНЦІЙ

для корпоративних потреб.

1. Більше не потрібно поратись з незручним плеєром та вибирати треки для вашого закладу. Ця робота зроблена професійними редакторами. Достатньо обрати один чи кілька жанрів. Репертуар відібраний у спеціальні адаптовані колекції.

2. Весь інструментальний репертуар розділений на 12 жанрів. Вони розміщені у трьох групах: CALM, BEAT та BAND. Перша - це спокійна фонова музика. В групі BEAT - танцювальні електронні ритми. BAND - інструментальні композиції виконані живими музикантами або їх електронна імітація.

3. Програмування комбінацій жанрів дозволяє плавно змінювати настрій закладу без втручання персоналу.

4. Завантажуйте власну рекламу та ідентифікатори закладу. Програмуйте виходи рекламних блоків.Зверніть увагу, в каталогах Plinsh використовується специфічний інструментальний репертуар,

тобто існують певні

ОБМЕЖЕННЯ

Каталоги Plinsh належать до звільнених від роялті. Їх використання не потребує додаткових сплат, які можуть стягуватись за публічне сповіщення ОІВ. Проте, ці каталоги містять лише невелику кількість спеціально створених інструментальних композицій. Тому, якщо ваша компанія вже має договір з ОКУ і (або) має можливість сплачувати роялті, використовуйте музичний сервіс adelagio.com. В ньому представлений кращий світовий репертуар.

Сервіс не призначений для персонального використання. Коефіцієнт ротації розрахований на типову поведінку статистичного відвідувача закладу.

Adelagio та Plinsh не є стрімінговими сервісами. Можливості створення власних бібліотек, редагування, збереження плейлистів чи скачування окремих треків немає.

Для роботи сервісу потрібне стабільне підключення до мережі інтернет. Перевірте якість зв'язку перед початком використання. Сервіс не працює в режимі оф-лайн.

Не гарантується стабільне відтворення на мобільних пристроях під управлінням iOS та iPadOS. Ознайомтесь з розділом Технічні моменти "Посібника користувача".ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ - ПРОФЕСІОНАЛАМ

Якість аудіо забезпечена точним налаштуванням кодека та адаптацією режимів кодування під пропускну здатність клієнтського каналу.

Сервіс фонової музики Plinsh забезпечує стабільний звуковий тиск незалежно від стилю виконавця чи дати запису.

Жанри адаптовані для публічних місць і мають знижене шумове навантаження. ITU loudness всіх жанрів становить -14 LUFS.