Юридичні питання

Аудіо сервіс Plinsh належить компанії Adelagio & Plinsh music company (компанія). Діяльність компанії в Україні провадиться в межах українського законодавства. Законодавчі акти, які регулюють діяльність компанії в Україні:

 

Крім того, діяльність компанії регулюється актуальними підзаконними актами і положеннями.
Cама компанія в своїй діяльності керується принципами людяності, моралі і шанобливого ставлення до творчості музикантів, авторів та співавторів, інших працівників музичної індустрії.

 

Plinsh - це сервіс фонової музики, що реалізований в вигляді онлайн радіо, доступ споживача до якого здійснюється з домену https://plinsh.com/
Для використання сервісу обов'язкова реєстрація користувача. Домен захищений сертифікатом SSL. Сертифікат призначено для: засвідчення ідентичності для віддаленого комп’ютера; підтвердження ідентичності віддаленого комп’ютера. Видавець сертифікату - Sectigo RSA Domain Validation Secure Server CA.
Музичний сервіс Plinsh предназначений для:
а) відтворення музики виключно з каталогів сервісу;
б) завантаження і відтворення реклами та інформаційних повідомлень користувача.
На тривалість та об'єми завантаженої реклами діють обмеження. Детальнішу інформацію можна знайти в розділі "Технічні моменти" Посібника користувача. В рекламних матеріалах завантажених користувачем можливе звучання аудіо-творів при умові, що такі матеріали не порушують авторських та (або) суміжних прав і на використання творів існують потрібні дозволи.

 

Заборонено скачування будь яких файлів, що є носіями музичних творів з сайту. Заборонені також запис і розповсюдження творів у будь який інший спосіб.

 

Про об'єкти інтелектуальної власності (ОІВ) з каталогів Plinsh.Компанія Adelagio & Plinsh розпоряджається матеріальними правами на твори, що складають каталог Plinsh. Це надає можливість звільнення користувача сервісу від сплати роляті. Такі дозволи виникли в результаті укладання договорів з авторами, виконавцями та виробниками фонограм. В зазначених договорах чітко обумовлені умови використання, зокрема дозволене публічне сповіщення з сайту https://plinsh.com/ з комерційною метою або без такої, без можливості модифікації чи зміни самих творів, з забороною подальшого розповсюдження і субліцензування. Також дозвлене публічне виконання зазначених творів користувачами сервісу.
Компанія слідкує за очищенням прав і подає у акредитовані організації колективного управління (ОКУ) заяви на вилучення майнових прав з управління ОКУ, припинення дій щодо надання дозволів на використання їхніх об’єктів авторського права і (або) суміжних прав, дій щодо збирання винагороди за використання їхніх об’єктів авторського права і (або) суміжних прав. Однак, згідно закону України про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав процес вилучення таких прав може тривати терміном до шести місяців.

 

Користувачам, менеджерам та власникам закладівЗверніть увагу, компанія, її представники та працівники не надають юридичних консультації та юридичного чи судового захисту своїм користувачам. Для такої підтримки та в разі виникнення спірних моментів в діяльності звертайтесь до відповідних спеціалізованих юридичних сервісів чи спеціалістів.

Якщо ваш заклад сплачує абонентську плату за користування сервісом Plinsh, це звільняє ваш заклад від сплати авторської винагороди (роялті) за використання музики з каталогів сервісу, а також від сплати збору за суміжні права за репертуар з цих каталогів при умові, якщо це не суперечить законодавству тієї країни, в якій ви провадите діяльність.
Памя'тайте, якщо ваш заклад здійснює публічне виконання (відтворення) музичних творів з приватних колекцій, з популярних стрімінгових сервісів, з радіо чи телебачення або будь яких інших сервісів, які не мають безпосередніх дозволів на звільнення від сплати роялті, вашому закладу швидше за все доведеться укладати угоду з ОКУ для отримання ліцензії на використання музичних творів. За зазначених обставин, згідно українського законодавства (аналогічно зі світовим), заклад повинен сплачувати авторську та суміжну винагороду не залежно від того, в яких цілях (комерційних чи ні) вона використовувалась.
Більш детальну інформацію щодо умов оплати роялті та каталогів, звільнених від таких сплат ви можете отримати в акредитованих ОКУ. Організації колективного управління зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах та підтримувати в актуальному стані інформацію про перелік об’єктів авторського права і (або) суміжних прав, права на які вилучені з управління організації.


Офіс компанії Adelagio знаходиться за адресою: вул. Гуцульська, 9а, 79000, м. Львів. Телефон для довідок: +38 (067) 8881058.