. . .

Будь ласка, перед початком роботи ознайомтесь з розділом Умови використання. Використання сервісу означає автоматичне прийняття цих умов. Ознайомтесь також з текстом, поданим нижче.

Компанія Adelagio & Plinsh не несе відповідальності за неналежне використання сервісу, використання не за призначенням чи з недобросовісною метою.

Компанія також не надає юридичних консультацій та послуг, не оформляє ліцензії на публічне використання музики. У разі, коли виникне така потреба, зверніться в акредитовані організації колективного управління (ОКУ) авторськими та суміжними правами.

У випадку, якщо у вас є договір з ОКУ і ви сплачуєте роялті, використовуйте весь спектр музики зі світового каталогу на онлайн сервісі adelagio.comЯк працює Plinsh?Plinsh - це онлайн сервіс інструментальної фонової музики предназначений для торгових центрів, супермаркетів, фуд-кортів та інших публічних місць. Сервіс дає можливість створювати корпоративні радіостанції з попередньо підготовлених каналів фонової музики, програмувати зміну жанрів та завантажувати власну рекламу, джингли, ідентифікатори закладів, тощо.

Музичні колекції Plinsh мають прямі дозволи авторів на публічне сповіщення (відтворення) без сплати роялті або інших відрахувань за авторські та суміжні права. Тобто, ці колекції можна трактувати, як "музика без авторських прав, музыка без авторских прав, треки без авторских прав, роялти фри музыка, лицензионная музыка, музыка без лицензии, песни без авторских прав, royalty free music, no copyright music, роялті фрі музика, роялти фри музыка".Як користуватись сервісом?Серед переліку музичних жанрів виберіть ті, які найбільше пасують вашому закладу.
Назва жанру носить символічний характер, кожен з них є сукупністю схожих або близьких музичних стилів. Наприклад, жанр GUITAR, може включати класичний Blues, Rhythm and blues, Country, або Soft rock.

Увага! Працює автоматичне відтворення. Налаштуйте гучність аудіо системи перед вибором жанру.
Підключення чи відключення жанру здійснюється простим кліком по його назві. Сервіс дозволяє змішувати не більше трьох жанрів одночасно.Програмування


Для автоматичної зміни настрою в закладі використовуйте програмування. Для цього увійдіть в кабінет користувача (шестерня на сторінці плеєра), перейдіть на вкладку "Програми", створіть програму, додайте часові блоки та оберіть жанри, які будуть відтворюватись в них.

Доступні довільні комбінації жанрів. Зауважте, компанія не несе відповідальності за невдале їх поєднання. В той же час технологія гарантує збереження рівня звукового тиску.
Існує можливість створення не більше чотирьох програм для одного користувача. Це зручно, коли є потреба використовувати сервіс в кількох закладах. Або для використання різних добових програм у різні дні, різних наборів реклами та джинглів.

Вибір програм для відтворення - на сторінці плеєра, випадаюче меню шестерні.

Управління процесом відтворення здійснюється лише на пристрої, з якого ви увійшли, однак ви маєте можливість дистанційно (для всіх пристроїв та закладів, котрі використовують спільну програму) змінювати програму, а також налаштовувати виходи реклами та джинглів. Відтворення на різних пристроях не синхронізоване.Реклама та джингли


Існує можливість завантажити аудіо-ідентифікатори (фірмові джингли) в програму відтворення для закладу. Для цього в кабінеті користувача перейдіть на вкладку "Медіа" (в демо- та тестових версіях ця функція може бути відключена).

Існує можливість завантажити рекламу. Використовуйте аудіо-сервіс Plinsh з комерційною метою! Створюйте свої радіостанції з можливістю завантаження та продажу аудіо реклами.
Для програмування рекламних блоків чи виходів фірмових джинглів перейдіть на вкладку "Реклама".

Створюйте рекламні блоки та підключайте до них завантажену рекламу або джингли в розділі "Добавити блок". Програмуйте виходи блоків в розділі "Програмування блоків". Рекламні блоки виходять щогодини у вказаний період доби і зі вказаним інтервалом (в хвилинах). Точність виходу приблизна, оскільки система чекає до закінчення музичної композиції.

Для завантаження фірмових джинглів свого закладу підключайте їх по одному в регулярні часові інтервали. Для завантаження реклами створюйте рекламні блоки з довільною кількістю роликів. Розраховуйте тривалість і час виходу кожного рекламного блоку.

Для створення ідентифікаторів окремих подій створюйте окремі рекламні блоки. Будьте обережні з рекламою! Реклама, ананоси та інший інформаційний матеріал - дратуючий фактор. Розраховуйте середній час перебування відвідувача в закладі. Програмуйте рекламу на мінімально достатню кількість контактів за одне перебування. Розробляйте рекламні ролики в стилі обраних жанрів. Довіряйте виготовлення реклами професіоналам.

Ми очікуємо якісних файлів в форматі mp3 розміром до 2 мегабайт кожен. Рівень гучності джинглів буде налаштовано автоматично.Технічні моменти


Зверніть увагу, на сайті немає регуляторів гучності або частотних характеристик звучання. Компанія не рекомендує використовувати еквалайзери, компресори, тривимірні енхансери або інші частотні чи динамічні коректори. Якість аудіо матеріалу гарантована і, у разі належних акустичних умов, не потребує корекції. У випадку виникнення питань щодо чи динамічної чи частотної корекції зверніться до постачальників акустичної системи свого закладу.

Увага! Не використовуйте трансляцію контенту на неякісній або побутовій акустиці. Не використовуйте для прослуховування музики внутрішню акустику мобільних пристроїв, ноутбуків, моніторів чи моноблоків.

Для використання фонової музики встановіть в своєму закладі якісні професійні акустичні системи. Вимкніть звуки операційної системи, а також звуки програм, які встановлені на комп'ютері, з якого ведеться трансляція. Вимкніть автоматичний перехід операційної системи у сплячий режим.

Контролюйте стабільність роботи. Для стабільної роботи компанія рекомендує встановити високошвидкісний або виділений канал інтернет. Не використовуйте загальнодоступний Wi-Fi доступ.

Не турбуйтесь за оновлення. Вміст музичних бібліотек оновлюються автоматично, відповідно з розрахунком типової поведінки клієнта. Зверніть увагу, коефіцієнт ротації не розрахований на персонал закладів.


Аудіо сервіc Plinsh відтворює аудіо засобами інтернет браузера без встановлення додаткових кодеків, плагінів та іншого стороннього програмного забезпечення. Відтворення підтримується в усіх популярних деск-топ операційних системах та браузерах.

Використання на мобільних платформах.
Деякі операційні системи на мобільних пристроях використовують технології економії енергії задля забезпечення більш тривалої автономної роботи, тому можуть обмежувати виконання фонових скриптів браузера, що не завжди дозволяє стабільно відтворювати музику в фоновому режимі. Крім того, деякі компанії-виробники операційних систем для мобільних пристроїв навмисне обмежують відтворення фонового аудіо в браузерах з різних, технічних або комерційних причин. Використовуючи мобільні пристрої, забороніть авто-замикання (відключення, блокування) екрану. Залишайте браузер з вкладкою сервісу активною. Забезпечте надійне підключення до мережі інтернет. Для запобігання відімкнення підключіть зарядний пристрій. Пам'ятайте, при використанні мобільного зв'язку, можуть зрости об'єми трафіку та витрати. Компанія рекомендує використовувати мобільні пристрої радше для ознайомлення, тимчасового відтворення або дистанційного налаштування програм чи рекламних блоків.

Вимикайте звуки всіх додатків та програм, встановлених в гаджетах. Зверніть увагу, звукові тракти мобільних пристроїв можуть не мати достатнього запасу якості та потужності вихідного каскаду. У випадку підключення акустики засобами Bluetooth переконайтесь в надійності Bluetooth-зв'язку між пристроями, не перевищуйте рекомендовані відстані між пристроями.

Використання на деск-топ платформах.
Дякі браузери можуть не відтворювати аудіо в фонових вкладках або в згорненому вигляді з метою економії ресурсів. Використовуйте браузери зі стабільною роботою мультимедіа.

Деякі браузери можуть некоректно працювати з сертифікатами безпеки. Не використовуйте експериментальні або не перевірені версії браузерів.

Використання на багатоканальних пристроях.
Немає жодних обмежень на кількість аудіо пристроїв, які використовує система. Ви можете конфігурувати аудіо роутинг згідно ваших потреб чи уподобань - запускати кілька браузерів в межах однієї операційної системи або використовувати всі можливості браузера для роутингу. Для безкоштовних та демо-версій можуть діяти певні обмеження. Ознайомтесь з умовами їх використання

Використання на платформах Raspberry Pi.
Не існує жодних обмежень на використання сервісу Plinsh на ОС Debian та інших операційних системах сімейства Linux. Зменшені об'єми пам'яті обмежують лише обсяг буферизації браузера, що може потребувати більш надійного підключення до мережі інтернет. Для налагодження автоматичного запуску сервісу після рестарту системи без втручання користувача використовуйте bash-скрипт. Для стабільної роботи в браузері Iceweasel використовуйте Plinsh в активній вкладці. За потреби емуляції кліка "плей" використайте відповідний скрипт.Оплата


Увага! Перед підключенням абонплати ознайомтесь з цим розділом. Інформація в даному розділі актуальна лише для комерційних версій продукту і не стосується його тестових та демо-версій, включаючи релізи alfa, beta та RC.

Розмір абонплати може змінюватись. Про зміни умов оплати користувач буде повідомлений в листі, вказаному під час реєстрації. Зміна вартості абонплати не стосується випадків авансового платежу і буде застосована лише по його закінченню.

Після реєстрації користувач отримує можливість безкоштовно і повноцінно використовувати сервіс протягом 14-ти днів. По завершенню пробного періоду буде запропоновано активувати підписку.

Вартість активації з використанням можливості завантажувати рекламу та аудіо-джингли становить 190 грн. за місяць з моменту завершення безкоштовного періоду. Сума платежу відображається на сторінці Активація (в деяких версіях "Оплата") кабінету користувача. Сума платежу також вказана в листі-рахунку, який надходить на реєстраційну пошту користувача.

Розмір абонплати залежить від кількості доступних одночасних сесій (розміру торгової мережі, в якій використовується сервіс). Для торгових і хорека-мереж застосовується механізм зниження ціни в залежності від розміру мережі. Так для великих мереж вартість підключення одного закладу може становити до 5 грн. за місяць. Детальний розрахунок вартості для торгових мереж в
комерційній пропозиції.

Оплата здійснюється шляхом переказу безготівкових коштів на комерційний рахунок юридичної особи. Це може бути зроблено будь яким зручним способом: переказом з розрахункової (кредитної або дебетової) карти фізичної особи, переказом з комерційного рахунку користувача, SWIFT-переказом, тощо. Обов'язково вказуйте призначення платежу, зазначений в листі-рахунку.

Компанія не зберігає фінансових даних своїх користувачів, на кшталт номерів карток, номерів рахунків чи інших реквізитів юридичних осіб. Компанія також не накопичує коштів на своїх чи буферних рахунках користувачів. У разі відключення (деактивації) сервісу за бажанням користувача, внесені кошти не повертаються, не залежно від періоду, який був оплачений.

Зверніть увагу, активація сервісу відбуається автоматично, в момент генерації рахунку. Це дає змогу миттєво почати використовувати фонову музику в вашому закладі, навіть до моменту поступлення коштів. Проте, у разі непоступлення коштів протягом трьох днів, компанія в праві деактивувати сервіс.

Для запобігання відключення музичного сервісу та для зручності оплатіть підписку на більш тривалий, прогнозований термін роботи закладу. Максимальний термін оплати - 12 місяців.

Для скасування підписки натисніть кнопку "Скасувати підписку". Після відключення, в будь який момент сервіс може бути активований, всі налаштування, програми, рекламні блоки та ефірні звіти зберігаються.Що ж


У разі виникнення додаткових питань, ознайомтесь з розділом Загальні питання.

Для отримання додаткової інформації, щодо персональних даних, ознайомтесь з розділом
Умови використання та Політика конфіденційності.

Якщо цього буде недостатньо, звертайтесь до представників компанії за контактними даними, вказаними нижче.Ми прикладаємо чимало зусиль для того, щоб зробити наш сервіс максимально простим і зручним у використанні та сподіваємось, що його використання принесе задоволення і насолоду.


Оновлено - [10.2022]


Технологія Mp3 або MPEG-1/MPEG-2 Layer 3 належить компанії Thomson multimedia Ltd. Технологія Opus належить Xiph.Org Foundation. Торгові марки Viza, MasterCard належать їхнім правовласникам. Сертифікати безпеки гарантовані Symantec corporation та Comodo RSA.